Maandag 13 november beginnen we met de start van de 21 dagen oefen challenge. De Flyers liggen in alle lokalen, hangen in de gang bij de studio’s, jullie hebben er per mail al over gehoord en de docenten hebben de leerlingen warm gemaakt voor dit prachtige project.
In het kort: onze leerlingen gaan gedurende drie weken elke dag oefenen op hun instrument, ze laten zich sponsoren en halen daarmee geld op voor Stichting Kinderen voor Muziek, een organisatie die zich inzet om kwetsbare kinderen in Colombia en Oeganda óók kansen op muziekles te geven! We hopen dat al onze leerlingen mee willen doen met deze actie, zodat er een mooie opbrengst is, zowel voor de leerlingen zelf als voor Muziek voor Kinderen. Het bedrag wordt tijdens het kerstconcert op 16 december bekend gemaakt. 
Opgeven kan bij je docent, via de flyer en deze QR code!
Kijk ook even hier op de landingspagina van kinderen voor muziek.  
Frank Kalema, directeur van Africa Music School vertelt over de muzieklessen voor de blinde kinderen op de Cevic School for the Blinds, en het effect wat de muziek op deze kinderen heeft.
Maandag 13 november beginnen we met de start van de 21 dagen oefen challenge. De Flyers liggen in alle lokalen, hangen in de gang bij de studio’s, jullie hebben er per mail al over gehoord en de docenten hebben de leerlingen warm gemaakt voor dit prachtige project.
In het kort: onze leerlingen gaan gedurende drie weken elke dag oefenen op hun instrument, ze laten zich sponsoren en halen daarmee geld op voor Stichting Kinderen voor Muziek, een organisatie die zich inzet om kwetsbare kinderen in Colombia en Oeganda óók kansen op muziekles te geven! We hopen dat al onze leerlingen mee willen doen met deze actie, zodat er een mooie opbrengst is, zowel voor de leerlingen zelf als voor Muziek voor Kinderen. Het bedrag wordt tijdens het kerstconcert op 16 december bekend gemaakt. 
Opgeven kan bij je docent, via de flyer en deze QR code!
Kijk ook even hier op de landingspagina van kinderen voor muziek.  
Frank Kalema, directeur van Africa Music School vertelt over de muzieklessen voor de blinde kinderen op de Cevic School for the Blinds, en het effect wat de muziek op deze kinderen heeft.